M600X3D kidob filmnézés közben

M600X3D kidob filmnézés közben

HozzászólásSzerző: kishdezso » 2015.07.13. 16:06

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy film lejátszása közben kidob a főmenübe, illetve időnként, szintén filmnézés közben lefagy a készülék.
Kipróbáltam több filmet is, sajnos többször előjött a hiba, ( de nem mindíg) frissítettem a legújabb verzióra, de nem lett jobb.
NAS-ról használom, illetve van a hálózaton egy SONY BD 4200 lejátszó, itt nincs gond a filmnézéssel.
Továbbá előfordul, hogy a leállított résznél szeretném folytatni a filmet, viszont okézás után szintén lefagy.
Köszi
kishdezso

Re: M600X3D kidob filmnézés közben

HozzászólásSzerző: Sid » 2015.07.16. 09:06

Azt gondolom, valamilyen hálózati hiba van Nálad. Itt tökéletes a lejátszás SMB-n és NFS-en is. Milyen protokollt használsz? Ugye a legújabb firmware van telepítve?
Mede8erForum.hu adminisztrátor
Sid

HozzászólásSzerző: TuTam » 2019.10.29. 20:07

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy film lejátszása közben kidob a főmenübe, kipróbáltam több filmet is, sajnos többször előjött a hiba, frissítettem a legújabb verzióra, de nem lett jobb.
Továbbá előfordul, hogy a leállított résznél szeretném folytatni a filmet, viszont okézás után előlről kezdi.
Merevlemez van csatlakoztatva a lejátszóhoz,de ha a HDD közvetlenül csatlakoztatva van a tv-hez semmi gond nincs. Megpróbáltam a visszaállítani a rendszert,de nem engedi,az alábbiakat írja:" Ez a művelet nem hozott eredményt.Mede8er.cfg "
Köszönöm előre is a segítséget!
TuTam

HozzászólásSzerző: Sid » 2019.10.30. 09:13

TuTam írta:Olyan problémám van, hogy film lejátszása közben kidob a főmenübe...

Ezek olyan filmek, olyan háttértáron, amelyekkel eddig nem volt ilyen, vagy új filmek, és most először próbáltad őket. A lejátszás közbeni kilépés általában olvasásási hibát jelent, egy fájlrendszer-ellenrőzés a lemezen hasznos lenne. De ha egy bizonyos film, egy bizonyos pontján történik, akkor a fájllal (kódolásával) van valami gondja. A rendszert visszaállítani nem a konfiguráció visszatöltésével lehet (a hibaüzenet szerint nincs is korábbi elmentett konfig a háttértáradon). A gyári állapot visszaállítása menüt keresd meg a Beállításoknál, az még segíthet.
Az lehet, a film kódolásától függően is, hogy nem tudja folytatni. De inkább az a gyakoribb, hogy nem írható a háttértár, ahol a film van, így nem tudja mellé elmentetni a saját könyvjelzőfájlját.
Mede8erForum.hu adminisztrátor
Sid

Vissza: Hardver, telepítés, frissítés