DroidME83

Re: DroidME83

HozzászólásSzerző: Alex » 2014.05.17. 11:54

megaira írta:Nem tudja valaki véletlenül, hogyan ismeri fel a mappákat, mappa neveket?

Én csupán csak zene TV nélküli lejátszására használom,(flac fájlok)de csak egy-két albumnak ismeri fel a borítóképét, így elég nehéz tallózni az albumok között. A semminél azért bőven jobb.

Esetleg tévé nélküli zenelejátszásra,tudtok javasolni másik progit?

Csak jukeboxot kezel, mappákat nem.
TV nélküli zenelejátszásra egy DLNA player jobb választás.
Pl. ez: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bubblesoft.android.bubbleupnp
Alex

HozzászólásSzerző: Alex » 2014.06.13. 14:31

Ezekkel az androidos appokkal nem vagyok kibékülve. A másik egyáltalán nem működik nekem, ez pedig az utolsó frissités óta nem tölti be a jukeboxot. Érdemes ide jelezni a problémát?
Alex

HozzászólásSzerző: Sid » 2014.06.14. 18:46

Alex írta:...Érdemes ide jelezni a problémát?

Nem érdemes, legfeljebb kérdezni a többi felhasználótól, ha az segít neked. A DroidME83-hoz nincs is köze a Mede8er-nek, így nekünk se. A másik meg (is) még erősen kísérleti fázisban van, kb. annyit tehetsz, hogy vársz, hogy fejlődjenek. De a fő baj, hogy különböző gépeken különbözően működnek, van amin egész jól, van amin sehogy. Az iOS verzióval persze nincs ilyen gond.
Mede8erForum.hu adminisztrátor
Sid

HozzászólásSzerző: Spiky » 2019.01.01. 19:32

Sziasztok!

Közben megtaláltam, hogy van saját fóruma is az appnak, így a távirányítós topikból törölhető. Elnézést!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy anno megvettem a Play áruházból a DroidME83 appot.
Most telefont cseréltem és már nem találom ezt az alkalmazást az áruházban, sem a könyvtáramban. :shock:
Lehet, hogy törölték?
Abban tud valaki segíteni, hogy hogy tudnám újra beszerezni? Mert anno majdnem 2 ezerért vettem meg és jó lenne ha az új telón is tudnám használni.

Köszönöm szépen a segítséget!

Üdv
Spiky

HozzászólásSzerző: Sid » 2019.01.01. 19:59

Nem tudom mi történt, de írd be a google keresőbe, hogy "droidme83.apk". Elég sok helyről letöltheted, kiderül, hogy működik-e a fizetős módban, vagy ahhoz másik app kell. Érdekes, mert eltűnt a Play Store-ból a többi app is, amiről ITT írtunk.
Sid

HozzászólásSzerző: pappeti » 2019.01.07. 18:57

Tisztelt Uram!

Kérem, segítsen megfejteni miért nem tudom a mede8er - ben a film mappákban a már megnézett filmjeimet megjelölni. 4.0.2 -re van frissítve.

A sorozatok fejezetjeinél lényeges segítség volt. Most újra szertném használi a lejátszót és úgy néz ki a frissitéssel ezt a lehetőséget eltüntettem. A menűben látszik, de szürkén és nem jelölhetem ki.

Köszönöm Papp Péter
pappeti

HozzászólásSzerző: Sid » 2019.01.07. 21:12

pappeti írta:Kérem, segítsen megfejteni miért nem tudom a mede8er - ben a film mappákban a már megnézett filmjeimet megjelölni. 4.0.2 -re van frissítve...

Kedves Péter!
Nem értem, hogy kapcsolódik a kérdés a DroidME83 nevű androidos apphoz. Vagy rossz helyre írta csak? Ez esetben áthelyezném. Emailcímét töröltem, ne adja meg sosem egy fórumon, ahol mindenki (sőt robotok is) láthatja, egyébként sem válaszolunk emailben.
Sid

Előző

Vissza: Jukebox programok