Jukebox nézet a kedvencekből

A Mede8er firmware-be épített jukebox szkenner működése és a jukeboxos megjelenítés kérdései számára.

Re: Jukebox nézet a kedvencekből

HozzászólásSzerző: global89 » 2019.01.06. 14:32

Sziasztok!

Van egy gondom!

Már több mint 1 éve nem frissítettem a filmgyűjteményem, és most volt egy kis időm, hogy frissítsem.
De meglepődve tapasztaltam, hogy a hdd-t, rádukva a lejátszóhoz, a kedvencek alatt nem úgy látom a dolgokat, ahogy 1 éve beállítottam. A film kategóriák, és az összes film meg van, és a beszkennelt filmek is látszanak csak rosszul, úgy mintha nem a kedvencek menü alatt nézném a filmeket. Régebben volt két ikon, egyikkel a filmet,másikkal a letöltött trailert indítottam el. Most ha a filmek borítóképére rámegyek, egy nyers szkennelést látok, felhozva, a film fájt, és egy másik mappába a trailert. Utánaolvastam a fórumon, a legújabb patchre frissítettem, így legalább a borítókép szkennelése már nem pixeles, ahogy sokan írták, de a fentebb lévő gondom nem oldódott meg, és idegesít, maga szerint, hogy csesződhetett össze az egész.
Linkelek képet is.
Köszi, a segítségeteket.

https://kepkuldes.com/image/cmKKL
global89

Re: Jukebox nézet a kedvencekből

HozzászólásSzerző: Sid » 2019.01.07. 10:00

Nem a kedvenceknél lépsz be a filmek közé. Vagy ha ott, akkor nem szkenneltetted újra a gyűjteményt a kedvencekhez adott könyvjelzőt kiválasztva.
Mede8erForum.hu adminisztrátor
Sid

Előző

Vissza: Beépített jukebox