Lefagyás

Olyan kérdések számára, melyek az eltérő készülékház és csatlakozók miatt csak a MED600X3D modellnél merülhetnek fel.

Re: Lefagyás

HozzászólásSzerző: Schatt » 2018.01.13. 10:39

szia!
Tegnap este másodszor tapasztaltam a fagyás dolgot, előtte 2 héttel fagyogatott a kingsman alatt 4-5 alkalommal a film második felétől kezdődően (jellemzően 5-10mp kimerevedő kép majd tovább ment) végül megállt és teljes ko, áramtalanítás ujraindít végül egy óra próbálgatás után, végül végigment.
Laptopon van neroval és smb vel megosztva router után egy switch is van közte.
jelen állapot fél éves nem volt birizgálva semmi. Tegnap a dunkirk alatt is befagyott 2 alkalommal.
Most figyelgetem mert közben 4-5 fim lement hibátlanul.
Másnál jelentkezett hasonló?
köszi Ati
Schatt

HozzászólásSzerző: Sid » 2018.01.14. 10:12

Schatt írta:...Másnál jelentkezett hasonló?

Másnál nem jelentkezhet hasonló most, hiszen nem volt új frissítés, ami bármilyen változást hozhatott volna. Látszólag hálózati problémád van, de ez gyorsan kideríthető, hogy az említett filmet pl. USB-ről megpróbálod lejátszani.
Mede8erForum.hu adminisztrátor
Sid

HozzászólásSzerző: Csuko » 2018.04.22. 14:36

Szia Sid !
Medi8er 600-asom van , és az utóbbi pár alkalommal a szkennelés közben kilép a szkennelésből és újraindítja a médialejátszót. Előtte a szkennelés közben lefagyott és semmire se reagált. Így csak az áramtalanítás segített .
Frissítettem a 4.0.2-re ( eddig a 4.0.0 volt) és még a gyári beállításokat is visszaállítottam . De továbbra is kilép .
Van valami ötleted-tanácsod ?

Köszi Csuko
Csuko

HozzászólásSzerző: Sid » 2018.04.23. 09:24

Csuko írta:...Frissítettem a 4.0.2-re...

És feltetted legújabb 4.0.2 patch-eket is? Tehát utoljára EZT telepítetted?
Azt gondolom, van valamilyen hibás fájl a filmjeid között. Kivenném a felét mondjuk, és a maradékot szkennelném. Ha az rendben, akkor a másik felében van a hiba, azt is megfelezném, és így tovább, amíg kiderül, hogy mi akasztja ki.
Mede8erForum.hu adminisztrátor
Sid

Előző

Vissza: MED600X3D specifikus kérdések